Til hovedinnhold

Prix er kjapt ute med årets første nyheter!

Nytt og spennende

Det er dette vi gleder oss til! Nyhetene er ute i butikkene, og det er bare å se fram til sunne, søte, salte, syrlige og spenstige saker som gjør hverdagen litt mer spennende.

Nyheter Coop Prix vår 2025

Godfølelse gjennom hele dagen

Varme, nystekte rundstykker er skikkelig hverdagsluksus. Hatting Havrerundstykker er ekstra grove, bakt på surdeig og sunne på den gode måten. 
 
Vi henger alltid litt etter svenskene, men nå får vi endelig mellommelk i Norge også! Tine Mellommelk er en mellomting mellom H-melk og lettmelk med 2 % fett. 

Ta deg en kopp te og kjenn at skuldrene detter på plass. Lipton Forest Fruit og Lipton Taste Collection med fire ulike smaker, inneholder bare naturlige smaker og kommer i plantebaserte pyramideposer. 

Vil du ha et kick og litt ekstra energi, kjører du Tine Iskaffe Latte med hele 20 gram protein! Perfekt før en ordentlig treningsøkt. 

Årets råeste middagsnyheter!

Elsker kebab! Orker ikke alltid å gå ut. Coop Kebab av storfe gjør det enkelt og supergodt å lage det hjemme! 

Coop Crispy Kyllingburger klikker av i alle de riktige boksene. Det er burger, det er krønsj, det er saftig og bare så deilig. 

Coop Grillribbe er en deilig forsmak på sommeren! Du trenger ikke å fyre opp grillen ennå, men prøv med noe sånt som en digg maisstuing og sprø fries til, så får du sommervibber. 

Energitrøkk på boks og flaske

Monster – også kjent som «the meanest energy drink on the planet» – kliner til med nyheten Ultra Strawberry, en smak av sommer og jordbær. 

Er du mer av Red Bull-typen, skal du teste ut sukkerfri Pink Edition Bringebærsmak og den kule og friske smakskomboen Red Bull Spring Edition Myske og Grapefrukt.

Du har Farris Bris og du har Farris Frus. Frus har litt mer smak, er litt søt uten sukker, og kommer med masse fruktige smaker. Mandarin Mango er ny, fresh og tropisk på halvliters flaske. 

Søtt, salt og superdigg

Ikke rart at Supermix fra Brynild har slått skikkelig an. Fra før av har du Original med skum, gelé og sjokolade. Så har du Sur for deg som syns at det beste som er søtt er surt. Nå får du også Supermix Smågodt med det beste av skum og gelé. 

Knasende sprø potetgull fra Maarud i to nye spenstige smaker! Nyhetene Green Pepper Crunch og Bacon BBQ Crunch høres helt magiske ut. 

Enda en sprø nyhet! Coop Dark Chocolate er søte kjeks med et godt lag mørk sjokolade på toppen. Perfekt til kaffen og når du har lyst på noe godt. 

Coop Salte Kjeks er klassiske, runde salte kjeks sånn som vi liker dem. Gode til ost, som en liten snacks eller ved siden av noe godt å drikke. Godt til alt egentlig. 

Det er ikke mye som slår nystekte brownies! Regal lanserer en mørk og en lys variant. Tilsett smør og vann og sett dem rett i ovnen, så har du myke og akkurat passe seige brownies på null tid.

Bli medlem

Som medlem i Coop får du unike medlemsfordeler som kan spare deg for tusenvis av kroner. Bli medlem for å få penger tilbake hver gang du handler!
Meld deg inn
Coop Litt Ditt Logo hvit
Til toppen