Til hovedinnhold

Kontakt oss i Coop Norge Eiendom

<<      COOP NORGE EIENDOM       PROSJEKTER       EIENDOMMER         BÆREKRAFT        KONTAKT

Kontakt oss i Coop Norge Eiendom

Coop søker kontinuerlig etter nye etableringsmuligheter for våre kjedekonsepter innenfor dagligvare og bygg! Vi ønsker derfor å komme i kontakt med eiendomsaktører som har ønske om salg av tomter og butikklokaler, ta kontakt med en av våre Utviklingssjefer.

For leie av lokaler i våre eiendommer vennligst ta kontakt med en av våre Eiendomssjefer.

Organisasjonskart (PDF)

Coop Norge Eiendom AS
Regnbueveien 5, 1405 Langhus [ Kart ]

Etablerings- og Investeringsavdelingen:


Magne Søvde
Etablerings- og investeringsdirektør
997 04 605
magne.sovde@coop.no 

Knut Wellerop
Etableringssjef Østlandet
407 79 284
knut.wellerop@coop.no 


Egil W. Tungland
Forretningsutvikler Sør-Vest
911 47 288
egil.tungland@coop.no 

Tor Johansen
Etableringssjef Sør-Øst
918 71 654
tor.johansen@coop.no 

Erik Nyborg
Etableringssjef Vest
995 67 086
erik.nyborg@coop.no 

Helge Antonsen
Investeringsanalytiker
908 77 285
helge.antonsen@coop.no 

Utvikling og prosjekt:


Sverre Stræth
Utviklings- og prosjektdirektør
977 32 290
sverre.straeth@coop.no 

Henning Gard Aarnes
Utviklings- og prosjektsjef
909 57 159
henning.gard.aarnes@coop.no 

Simen Borgås
Prosjektsjef
952 16 204
simen.borgaas@coop.no 

Annette Rigét Bruun
Kommersiell Utviklingssjef
909 15 150
annette.riget.bruun@coop.no 


Christian Kleivene
Utviklingssjef Østlandet Øst
476 07 176
christian.kleivene@coop.no 

Hans-Olaf Pedersen
Spesialrådgiver
916 01 070
hans.olaf.pedersen@coop.no 

Eiendom:


Ole Petter Novsett
Eiendomsdirektør
915 34 343
ole.petter.novsett@coop.no 

Anne-Karen Brekstad
Leder kontraktsforvaltning
906 23 260
anne-karen.brekstad@coop.no 

Marius Leonardsen
Eiendomssjef
915 93 552
marius.leonardsen@coop.no 

Magnus Solberg Andersen  
Eiendomssjef 
481 81 400
magnus.solberg.andersen@coop.no 

Magnus Haugen
Eiendomsforvalter/Controller
481 68 432
magnus.haugen@coop.no 

Heidi Bakkerud Granerud
Eiendomsforvalter
991 28 865
heidi.bakkerud.granerud@coop.no 

Monica Makryllos
Teknisk sjef
917 71 133
monica.makryllos@coop.no 

Mads Holand
Driftssjef
481 16 282
mads.rustoy.holand@coop.no 


Fredrik Mathisen
Eiendomssjef
930 54 550
fredrik.mathisen@coop.no 


Inge Prøven Wagtskjold
Driftssjef
410 00 966
inge.proven.wagtskjold@coop.no


Rune Haugli
Driftsansvarlig CLog
412 38 955
rune.haugli@coop.no

Eyolf Skikkelstadødegård
Vaktmester Clog
 976 12 350
eyolf.berg@coop.no 

Nils Løveng
Vaktmester Clog
905 98 864
nils.loveng@coop.no

Siv Marianne Schanche
Senior Controller
932 51 036
siv.marianne.schanche@coop.no 

Administrasjon og økonomi :


Christian Eidem
Økonomidirektør
913 24 705
christian.eidem@coop.no 

Olav Stapnes
Konsernregnskapssjef
482 83 499
olav.stapnes@coop.no  

Gro Hauge
Juridisk rådgiver/advokat
959 66 025
gro.hauge@coop.no 

Benedicte Solbakken
Virksomhetscontroller
480 48 937
benedicte.solbakken@coop.no 

Anita Einarson
Rådgiver Service og lederstøtte
958 07 277
anita.einarson@coop.no 

Ledergruppen :


Helge Christian Haugen
Administrerende Direktør
907 90 453
helge.c.haugen@coop.no 

Magne Søvde
Etablerings- og investeringsdirektør
997 04 605
magne.sovde@coop.no 

Ole Petter Novsett
Eiendomsdirektør
915 34 343
ole.petter.novsett@coop.no 


Christian Eidem
Økonomidirektør
913 24 705
christian.eidem@coop.no 
tor.johansen@coop.no 

Sverre Stræth
Utviklings- og prosjektdirektør
977 32 290
sverre.straeth@coop.no 

Bli medlem

Som medlem i Coop får du unike medlemsfordeler som kan spare deg for tusenvis av kroner. Bli medlem for å få penger tilbake hver gang du handler!
Meld deg inn