Til hovedinnhold

Butikker

I Coop Innlandet SA

Coop er like mangfoldig som medlemmene. Foruten dagligvarer får du elektriske artikler, byggevarer, sportsutstyr og produkter til kjøkken og hjem hos Coop.

Coop Innlandet:

Coop Innlandet

Hva er viktigst for deg? Billige dagligvarer, bugnende ferskvaredisker eller at du kan handle alt du trenger på ett sted? Coop er like mangfoldig som medlemmene. Foruten dagligvarer får du elektriske artikler, byggevarer, sportsutstyr og produkter til kjøkken og hjem hos Coop.

Enten du trenger mat, sko, klær eller artikler til hjemmet, finner du det hos Obs. I tillegg sparer du både tid og penger.

Hos Obs finner barnefamilier alt de trenger. I tillegg til et attraktivt sortiment av dagligvarer, har vi et godt vareutvalg innen sport, tekstil, kjøkken og hjem, leker og elektriske artikler.

Obs hjemmeside  


Obs 
Rudshøgda
Stolvstadvegen 2, Ringsaker
2360 Rudshøgda
Tlf: 62 34 40 00
rudshogda.info@obs.coop.no


Obs
 Olrud
Kårtorpveien 1, Ringsaker
2320 Furnes
Tlf: 476 50 555
coop.olrud@obs.coop.no


Obs 
Elverum
Torggata 1,
2408 Elverum
Tlf: 62 43 18 00
elverum.obs@coop.no

Alt du trenger til hverdags og festmiddager!

Hos Coop Mega får du selvfølgelig alle basisvarene. Men først og fremst får du fristende ferskvarer, utallige brødsorter, frukt og grønt i alle varianter, spennende krydder og smakfulle sauser. Vi vet at inspirasjon til matlaging kommer når man bruker de beste råvarene. I våre Mega-butikker får du alt du trenger til hverdags- og festmiddager.

Coop Mega hjemmeside   |   Kundeavis og tilbud


Coop Mega Lillehammer

Gudbrandalsveien 188. 2619 Lillehammer
Tlf: 61 24 71 20
lillehammer@mega.coop.no


Coop Mega Trysil

Storvegen 2, 2420 Trysil
Tlf: 62 45 44 00
trysil@mega.coop.no


Coop Mega Stange

Heggdalsv.15, 2336 Stange
Tlf: 62 57 45 00
stange@mega.coop.no

Coop Prix er Coops dagligvarekjede med de gode dealene. Dette er nærbutikken som dekker behovet for dagligvarer på en billig, rask og effektiv måte. Coop Prix gir også nyttige middagstips som gjør hverdagen enklere!

Coop Prix hjemmeside   |   Kundeavis


Coop Prix Vestre Gausdal

Jordmorveien 11, 2653 Vestre Gausdal
Tlf: 61 22 31 52
gausdal.prix@coop.no


Coop Prix Snertingdal

Snertingdalsveien 1722, 2838 Snertingdal
Tlf: 61 17 86 55
snertingdal.prix@coop.no


Coop Prix Tretten

Kongsvegen 1566, 2635 Tretten
Tlf: 61 27 60 20
tretten.prix@coop.no


Coop Prix Koppang

Kjemsjøvn. 2, 2480 Koppang
Tlf: 62 46 08 55
koppang.prix@coop.no


Coop Prix Engerdal

Engerdalsveien 1790
Tlf: 62458015
engerdal.prix@coop.no


Coop Prix Sør-Fron

Meierivegen 7, 2647, Sør-Fron
Tlf: 61 29 72 00
sor-fron.prix@coop.no


Coop Prix Innlandsporten

KOLOMOEN 916, 2337, Tangen
Telefon: 48 21 98 35
innlandsporten.prix@coop.no 


Coop Prix Ajer

VOGNVEGEN 133, 2315 Hamar
Tlf: 90 94 46 67
ajer.prix@coop.no 


Coop Prix Kolbu

BRUSTADVEGEN 2, 2847, KOLBU
Telefon: 61160049
kolbu.prix@coop.no 


Coop Prix Dovre

KONGSVEGEN 12, 2662, DOVRE
Telefon: 61240154
dovre.prix@coop.no

Coop Prix Ilseng
GAMLEVEGEN 25, 2344, ILSENG
Telefon: 62583345
ilseng.prix@coop.no 

Extra er Coop sin lavpriskjede med ekstra lave priser og et ekstra bredt sortiment med over 5500 varer. I tillegg til stort utvalg, finner du delikate frukt- og grøntavdelinger og faghandel med bøker, småelektriske artikler og diverse produkter til hjemmet.

Extra hjemmeside   |   Kundeavis


Extra Kallerud

STAMPEVEIEN 13, 2827, HUNNDALEN
Tlf: 41849800
kallerud.extra@coop.no


Extra Fåvang

STASJONSVEGEN 9, 2634, FÅVANG
Tlf: 61282102
faavang.extra@coop.no


Extra Otta

JOHAN NYGÅRDSGATE 12, 2670, OTTA
Tlf: 61234430
otta.extra@coop.no


Extra Vikasenteret

VIKAVEGEN 15A, 2312, OTTESTAD
Tlf: 62585920
vikasenteret.extra@coop.no


Extra Flisa

KAFFEGATA 9, 2270, FLISA
Tlf: 62951844
flisa.extra@coop.no


Extra Lena
HOVDESVINGEN 1, 2850, LENA
Tlf: 61160284
lena.extra@coop.no


Extra Rena

TORGET 3, 2450, RENA
Tlf: 62440700
rena.extra@coop.no


Extra Hafjell

KONGSVEGEN 5, 2636, ØYER
Tlf: 61276060
hafjell.extra@coop.no


Extra Dokka

STORGATA 31, 2870, DOKKA
Tlf: 61113120
dokka.extra@coop.no


Extra Vinstra
VINSTRAGATE 96, 2640, VINSTRA
Tlf: 48060444
lomoen.extra@coop.no


Extra Maxi

ASLAK BOLTSGATE 48, 2316, HAMAR
Tlf: 91541824
maxi.hamar.extra@coop.no


Extra Raufoss

STORGATA. 49, 2830 RAUFOSS
Tlf: 61194680
raufoss.extra@coop.no


Extra Skeimo

SKEIMOPLASSEN 10, 2690 SKJÅK
Tlf: 61 21 40 65
skeimo.extra@coop.no 


Extra Biri
BIRIVEGEN 56, 2836 BIRI
Tlf: 61 18 53 86
biri.extra@coop.no


Extra Sødorptunet

NEDREGATE 3, 2640 VINSTRA
Tlf: 61 29 22 77 
sodorptunet.extra@coop.no 


Extra Fabrikkvegen

FABRIKKVEGEN 6, 2383, BRUMUNDDAL
Tlf: 94 83 86 22
fabrikkvegen.extra@coop.no


Extra Grindalsmoen

TOROLF STORSVEENS VEG 26, 2406 ELVERUM
Tlf: 905 49 368
grindalsmoen.extra@coop.no


Extra Ringebu

OLE STEIGS GATE 5. 2630 RINGEBU
Tlf: 61 28 18 80
ringebu.extra@coop.no


Extra Dombås

Sentralplassen 5A, 2659 Dombås
Tlf: 61 21 51 50
dombas@extra.coop.no

Coop Marked er Coops dagligvarekjede med lokal forankring. Våre butikker ligger spredt rundt i Norge og fører tradisjonen fra det første samvirkelaget videre. Service og nærhet er viktig - det skal være hyggelig å handle hos oss.

Et naturlig knutepunkt
Coop Marked er mer enn en dagligvarebutikk. Vi representerer også et naturlig møtested i lokalsamfunnet. Her treffes naboer og gode venner, og hytteturister har ofte Coop Marked som sin nærbutikk. Enten det er snakk om dagligvarer eller et tips om hvor fisken biter, kan betjeningen på Coop Marked hjelpe deg.

Vi skaffer det du trenger
Hos Coop Marked får du det du trenger, uten å måtte gå fra butikk til butikk. I tillegg til dagligvarer, finner du utvalgte artikler til hus og hjem i hyllene. Om vi ikke har det du trenger i sortimentet, gjør vi det vi kan for å skaffe det.

Coop Marked hjemmeside   |   Kundeavis

 

Coop Marked Ljørdalen
SKÅRVEGEN 2, 2425, LJØRDALEN
Telefon: 62455500
ljordalen.marked@coop.no 

Coop Marked Skåbu
SKÅBUVEGEN 2666, 2643, SKÅBU
Telefon: 61295519
 

Coop Marked Øvre Rendal
STEVNEVEIN 27, 2485, RENDALEN
Telefon: 90703672
ovre.rendal.marked@coop.no

 

Lave priser hos Obs Bygg.

Obs Bygg er til for forbrukerne. Derfor har vi lange åpningstider, lave priser og et godt utvalg "gjør det selv"-varer.

Lange åpningstider og gratis parkering gjør det enkelt å handle hos Obs Bygg. Butikkene er basert på selvbetjening, og er rasjonelle og effektive slik at du lett finner fram. I informasjonsdisken får du alltid hjelp hvis det er noe du lurer på.

Obs Bygg hjemmeside  


Obs Bygg Kallerud

STAMPEVEIEN 13, 2827, HUNNDALEN
Telefon: 41579800
kallerud.obsbygg@coop.no


Obs Bygg Rudshøgda

KINNLIMARKA 20, 2360, RUDSHØGDA
Telefon: 91399800
rudshogda.obsbygg@coop.no


Obs Bygg Olrud

KÅRTORPVEGEN 1, 2320, FURNES
Telefon: 48198000
olrud.obsbygg@coop.no

Bli medlem

Som medlem i Coop får du unike medlemsfordeler som kan spare deg for tusenvis av kroner. Bli medlem for å få penger tilbake hver gang du handler!
Meld deg inn